mybafi.pl

Blog tematyczny o lifestylu, domu i urodzie

Lifestyle

Przestronna Skoda Octavia w atrakcyjnym finansowaniu

Przestronna Skoda Octavia w atrakcyjnym finansowaniu

Twoja firma się rozwija i szukasz auta, które nadąży za jej rozwojem? ŠKODA Octavia to samochód, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. My sprawimy, że nie będziesz musiał(a) planować zakupu na później, ponieważ mamy dla Ciebie ofertę produktów finansowych, dzięki którym sfinansujesz pojazd bez angażowania firmowych środków. Nie musisz mieć nawet gotówki na opłatę wstępną czy opłatę początkową w przypadku Leasingu i NAJMU.

Twoja nowa ŠKODA Octavia

Ponadczasowy design i dynamiczny rys to cechy, które wyróżniają Twój nowy samochód. ŠKODA Octavia jest większa, ale wygląda niezwykle stylowo i będzie robiła wrażenie jako samochód firmowy. Ale nie tylko wyglądem jest w stanie zachwycić – ma także szereg udogodnień, które sprawią, że świetnie sprawdzi się jako auto do zadań specjalnych, zwłaszcza gdy dużo jeździsz w celu załatwiania ważnych spraw.

Travel Assist dba o to, by kontrolować Twoją jazdę – oczywiście pod Twoim nadzorem. Oprócz tego jesteś zawsze online, co znacznie ułatwia zwłaszcza jazdę na długich trasach. Dzięki naszym systemom masz zapewnione najważniejsze informacje i rozrywkę. Columbus to system nawigacji z wolno stojącym ekranem, którym sterujesz za pomocą gestu lub głosu. Możesz w łatwy sposób korzystać z nawigacji, co zapewnia, że łatwo trafisz do celu. Z przydatnych rzeczy w biznesie, warto zwrócić uwagę na duży bagażnik, który nawet pomieści 640 l w wersji Combi – tak by można było przewieźć spory bagaż. Podsumowując – samochód, o którym mowa, z pewnością sprawdzi się w Twoim biznesie, a po kilku latach wymienisz go na inny nowy model.

ŠKODA Octavia w leasingu

Mamy dla Ciebie jako przedsiębiorcy dwie propozycje leasingu. Pierwszy to ŠKODA leasing KLASYCZNY lub leasing JAK ABONAMENT (ŠKODA Leasing Niskich Rat). Czym się różnią te dwa produkty? W przypadku leasingu KLASYCZNEGO spłacasz całą cenę samochodu z dnia zawarcia umowy. Jest to leasing, w którym na koniec możesz wymienić samochód albo zwrócić go nam, ale na ogół wybierają go osoby, które chcą wykupić auto na koniec umowy – ostatnia rata wykupu jest niższa niż w przypadku leasingu ŠKODY Octavii w formule JAK ABONAMENT.

Ta forma finansowania polega na tym, że spłacasz jedynie część wartości swojej ŠKODY, w związku z czym masz niższe raty niż w finansowaniu KLASYCZNYM. Jak to możliwe? Po prostu w miesięcznych stałych ratach płacisz za prognozowany spadek wartości auta w czasie jego finansowania. A na koniec masz elastyczne zakończenie umowy: zwracasz samochód do salonu, wymieniasz na nowy albo wykupujesz. Jednak tę opcję wybierają głównie osoby, które lubią częściej wymieniać samochody na nowe – albo też muszą je zmieniać z uwagi na zmieniające się technologie. Wystarczy pod koniec umowy oddać obecne auto do nas i wybrać nowszy model, podpisując od razu nową umowę leasingu.

ŠKODA NAJEM

Inną propozycją, z której możesz skorzystać, jest ŠKODA NAJEM. To nic innego jak długoterminowy wynajem wybranego przez Ciebie nowego samochodu za wnoszenie miesięcznych stałych opłat, w które dodatkowo są wliczone najważniejsze usługi, takie jak pakiet ubezpieczeń czy pełen serwis Twojego auta z opcjonalnym pakietem opon. Czyli – mówiąc ogólnie – nie musisz zajmować się niczym innym poza użytkowaniem swojej nowej ŠKODY Octavii, ponieważ resztą zajmujemy się my. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych wydarzeń, masz zapewnioną profesjonalną pomoc, naprawę pojazdu, a także samochód zastępczy na cały czas, który Twoje auto spędzi w naprawie.

Wybierz Skodę Octavię i przekonaj się, jak nowoczesne technologie oraz przestronność pojazdu mogą ułatwić Ci pracę i podróże służbowe.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij