mybafi.pl

Blog tematyczny o lifestylu, domu i urodzie

Dom

Sposoby finansowania ciężarówek MAN

Sposoby finansowania ciężarówek MAN

Jeżeli interesuje Cię finansowanie ciężarówek MAN, warto zainteresować się działaniami, jakie świadczy MAN FS (Man Financial Services). Wybór tej spółki jest gwarancją tego, że ciężarówki MAN znajdują się we właściwych rękach!

Połączenie wiedzy i doświadczenia

 

Jeśli Man Financial Services to miejsce, o którym słyszysz po raz pierwszy, masz wiele do nadrobienia. Mowa o spółce, która została powołana do życia w 2007 roku. Celem działalności jest obsługiwanie umów dotyczących finansowania klientów marki MAN w Polsce. Dzieje się to za sprawą kredytu, usług leasingowych, wynajmu i usług ubezpieczeniowych. Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że mamy do czynienia z realizacją poprzez pojazdy nowe i używane. MAN FS stanowi więc gwarancję ogromnego doświadczenia. Doświadczenie to zawsze wielki kapitał, który może zaprocentować w najmniej spodziewanym momencie.

Ciężarówki MAN – znaczenie

 

Dobrze też spojrzeć na sprawę z innej perspektywy – ciężarówki MAN pojawiły się na polskim rynku w 2002 roku. Możemy więc mówić o dwudziestu latach działalności i jest to działalność oceniana bardzo pozytywnie. Wystarczy wziąć pod uwagę, że Polska jest dla koncernu drugim najważniejszym krajem produkcyjnym (pierwszym są Niemcy). Skoro jesteśmy przy produkcji, wypada podkreślić, że na terenie naszego kraju mamy 3 zakłady produkcyjne – w Starachowicach, Niepołomicach i Wrześni. W Starachowicach są autobusy, w Niepołomicach mamy samochody ciężarowe, natomiast we Wrześni znajdziemy samochody dostawcze TGE razem z VW Samochody Dostawcze. Ponadto na terenie naszego kraju znajdziemy 4 spółki należące do MAN Truck & Bus AG. W spółkach tych prace ma ponad 3500 pracowników.

Usługa finansowania

Pamiętajmy też o tym, że Man Financial Services skupia się wyłącznie na usłudze finansowania. Nie ma mowy o produkowaniu czy też sprzedawaniu pojazdów. Gdyby potrzeba było więcej informacji, nie pozostaje nic innego, jak dokładne zapoznanie się z wiadomościami dostępnymi na stronie działalności. Jeśli mimo wszystko coś będzie wzbudzać niejasności, zawsze można skorzystać z danych kontaktowych. Pracownicy postarają się, aby ewentualne wątpliwości zostały rozwiane możliwie jak najprędzej. Niezajmowanie się produkowaniem czy sprzedawaniem pojazdów nie oznacza jednak koncentracji wyłącznie na usłudze finansowania. Krótko mówiąc, częścią oferty są ubezpieczenia. Co więcej, możemy rozmawiać o ofercie dedykowanej – to najlepsza droga do tego, aby skutecznie odzwierciedlać pojawiające się oczekiwania.

Udostępnij