Strona główna
Moda
Tutaj jesteś
Moda jak ubrać się na randkę

Jak ubrać się na randkę – porady

Data publikacji 29 stycznia 2022


Wybierasz się na spotkanie i zależy Ci na wywarciu naprawdę dobrego wrażenia? Ostatnia rzecz, której potrzebujesz, to być podczas randki spiętym z powodu swojego wyglądu. Strój nie tylko może pokazać naszą osobowość i podkreślić atuty sylwetki, ale też wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego podpowiadamy, jak ubrać się na randkę, tak, żeby wypaść jak najlepiej!

Jak wyglądać dobrze w każdych okolicznościach

Niezależnie od tego, czy poszukujemy stroju na formalne spotkanie, imprezę rodzinną, spotkanie ze znajomymi w klubie czy właśnie randkę, musimy brać pod uwagę głównie swoją wygodę i upodobania estetyczne. Owszem, istnieją pewne zasady, którymi musimy się kierować, ale zasadniczo to, czy czujemy się komfortowo w danym stroju, odbija się na naszym wyglądzie. Dlatego, jeśli lubimy konkretny kolor, nośmy ubrania w różnych jego odcieniach; jeżeli lepiej czujemy się w spodniach niż sukienkach, nie bójmy się wybrać na wesele w eleganckim kombinezonie albo kostiumie; jeśli odważne wzory i kolory to nasz styl, nie rezygnujmy z niego w pracy. Jeżeli nie jest nam wygodnie w niczym innym niż spodnie od dresu, kupmy eleganckie spodnie od dresu i bez obaw zestawiajmy je z eleganckimi koszulami i efektowną biżuterią. Zawsze będziemy lepiej wyglądać w strojach, w których czujemy się dobrze – to jedna z zasad, dzięki którym możemy wypracować własny styl.

Porady dla niej

Na randkę, podobnie jak na inne wydarzenia, ubieramy się stosownie do miejsca, do którego się wybieramy. Do restauracji czy kina możemy się wystroić w szpilki i krótką spódnicę, ale na piknik czy spacer po parku wybierzmy bardziej stosowne obuwie. Pamiętajmy – nasz komfort odzwierciedla się w naszym wyglądzie.

Jeżeli zastanawiasz się, czy na randkę trzeba zrobić mocny makijaż, założyć push-up i bieliznę obciskającą, seksowną sukienkę i buty na obcasie, odpowiedź brzmi – jeśli to nie jest Twój styl, to absolutnie nie. Oczywiście, należy być zadbanym, użyć odświętnych perfum i starannie dobrać ubrania, ale przecież chcemy, żeby osoba, z którą się spotykamy, zwróciła uwagę na nasze naturalne piękno – autentyzm i brak kompleksów są bardzo pozytywnymi cechami.

Porady dla niego

W wypadku panów sytuacja ma się podobnie. Jeżeli nie wybieramy się na randkę w miejsce, gdzie strój formalny będzie wyglądał naturalnie, nie ubieramy garnituru i muszki (o ile nie jest to naszym strojem codziennym). Najważniejsze jest, żeby wyglądać elegancko i zadbanie, co dotyczy zarówno ubrań, jak i włosów i zarostu. Ładnie przystrzyżone broda i wąsy od razu dodają elegancji.

Znaczenie sezonowości w modzie – jak przygotować się na nadchodzące trendy

Redakcja mybafi.pl

Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach lifestyle, mody, ogrodu i zdrowia, dzieli się swoją wiedzą i praktycznymi poradami, tworząc artykuły, które inspirują do tworzenia pięknych wnętrz, dbania o zdrowie i podążania za najnowszymi trendami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?